מכתב המלצה על עובדת

מכתב המלצה על עובדתמכתב המלצה על עובדת

מכתב המלצה על עובדת

לכל המעוניין
הנדון: הערכה והמלצה על סיון דוד

אני מבקש להמליץ על ד. בכל פה ובכל לשון.

כמנהל סניף של אחת מחברות הסלולאר לא הייתי יכול לייחל ולאחל לעצמי סגנית נאמנה ממנה. אף שהייתי בתפקיד בכיר יותר, חשתי בה שותפה מלאה ושוויונית מכל בחינה שהיא.
יכולתי לסמוך עליה בעיניים עצומות בידיעה כי היא תבצע על משימה שתוטל עליה במלואה ובשלמותה.

בעבודתה הפגינה ד. יכולות ניהול מרשימות ביותר. מנהיגותה השקטה אפשרה לה לרתום את העובדים לביצוע משימות השונות. נוכחותה השרתה תחושה שיש על מי לסמוך.

ד. יצרה סביבת עבודה נעימה, השרתה אווירה רגועה. בכל מגע שלה עם מי מהעובדים והלקוחות תמיד, עם כולם, דיברה בנימוס, בגובה העיניים, ללא שום גינוני שררה או כבוד.

האופן שבו מילאה ד. את תפקידה הלם להפליא את חזון החברה ואת מדיניותה. בכך הפגינה נאמנות חסרת פשרות. שאיפתה וחתירתה למצוינות באו לידי ביטוי בכל תחום שעסקה בו.

לבד מכישוריה הארגוניים המוכחים, ניחנה ד. גם – ואולי בעיקר- באינטליגנציה רגשית גבוהה מאוד, המאפשרת לה להבין בני אדם ולכן להתנהל עמם באופן שבו יחושו כי היא, מבחינתם, האדם הנכון במקום הנכון, כדי להעניק להם את המענה המיטבי המבוקש והמצופה. לא פגשתי אנשים רבים שאני עשוי להחיל עליהם הבחנה זו.

לא אחת שיתפה אותי ברצונה ללמוד ניהול. אף שאינני בקיא בתחום זה זה, אני בטוח כי הכישורים הרבים של ד., כפי שהם באו לידי ביטוי בעבודתה בחברתנו, יועילו לה בלימודים ובהמשך בעיסוק המקצועי שלה בתחום שאליו היא מייעדת עצמה.

נראה לי ראוי מכל בחינה לאפשר לד. לממש את רצונה העז ללמוד משפטים ובכך להביא לידי ביטוי את העושר המופלג של יכולותיה וכישוריה.

בברכה
גדעוןנגישות