ללירן ודניאל

ברכה לחתונה

ללירן ודניאל

אני מברכת אתכם עם נישואיכם ומתברכת בכם, הנישאים.

הבחירה באדם לחלוק עמו את החיים היא אחת הבחירות הגדולות, החשובות והמשמעותיות ביותר בחיים. עתידה להיות לה השפעה על כל אחת מהבחירות במהלך חיי הנישואין והמשפחה.

אני שמחה להיווכח כי הבחירה שלכם זה בזו וזו בזה היתה בחירה מושכלת ומוצלחת ובעיקר- טבעית ומתבקשת. כמו כל בחירה שנובעת וזורמת מאהבה, כך גם הבחירה שלכם מהווה ערובה לחוזקה ואורך ימיה.  כאשר רואים אתכם, מאוהבים  כל כך,אי אפשר שלא להידבק באהבתכם, להיגרף ולהיסחף בה.

זכיתי, לאושרי, לגדל בן נהדר, שניחן בכל המעלות והסגולות שכל אם מאחלת ומייחלת שילדיה יתברכו בהן.  מילד מוצלח גדל נער מקסים והנער התגבר והפך לגבר מדהים, מנהל מוצלח ויותר מכל- אדם שמתגלמים בו כל הטוב והיפה שבעולם.

זכית, דניאל, לבת זוג שאין ראויה ממנה להיות אשתך. יפה, נהדרת, מקסימה, וכל שאר המלים שעשויות להיות חרוזי פנינים במחרוזת שבחיה המייפה את אישיותה מבחוץ ומבפנים.

אני מאחלת לכם חיים טובים, מלאי טעם ומשמעות, סיפוק ונחת; שתעשו לכם אותם מאושרים כפי שנכון ומתאים לכם לטבוע אותם בחותם האושר. שתשכילו לצמוח ולהתפתח כיחידים, כזוג ועם הזמן- כמשפחה; שתלמדו את סוד הפשרה במקום שבו היא מתבקשת ואת הוויתור במקום שבו הוא אינו הפסד אלא רווח;  שתדעו לסלול את הנתיב המיוחד לכם בין דרכי החיים ולהפיק את המיטב גם במקום ובזמן שבו  מופיע קושי או מכשול.

מזל טוב, בבריאות ובשלווה וחיים טובים, יפים וארוכים.נגישות