כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים היא כתיבה ייעודית, שמטרתה ברורה: למקם את האתר במקומות הראשונים בעמוד הראשון של גוגל. למיקום האתר במנוע החיפוש הגדול והמרכזי  באינטרנט עשויה להיות השפעה מכרעת על עצם הסיכוי של גולשים להיחשף אליו ולהיהפך ללקוחות.

אם אתם רוצים- רוצים?!- שהאתר שלכם יעורר בגולשים בו סקרנות, עניין ובעיקר יניע אותם לפעולה בכלל ויגרום להם להזמין מכם את המוצר או את השירות שאתם מציעים, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להאריך ככל שניתן את משך שהיית הגולשים באתר, כדי שיתוודעו אל תכניו ויקבלו מענה לצרכים, לדרישות, לרצונות ולציפיות שלהם.  (חשיבות הארכת משך שהייתם נובעת מכך שגוגל מודד את זמן השהייה;ככל שהזמן ממושך יותר כך, בהתאמה, הוא נחשב למעורר עניין ולרלוונטי ולכן גוגל מקדם אותו).

אתר שמושך לקוחות הופך אותו למנוע ולמנוף שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו. ככל שגולשים רבים יותר ייחשפו לאתר שלכם יגבר הסיכוי שחלק הולך וגדל מהם ייהפכו ללקוחות. גידול בלקוחות הוא מנוע צמיחה חשוב ביותר, המשפיע, באופן טבעי, על גידול במחזור המכירות וממילא גם על ההכנסות.

מחפשים כותב תוכן לאתר שלכם? צרו קשר ואספק את הכתיבה הנכונה לצרכיכם

האתר במרכזו של שיח גולשים ציבורי

אתר מעניין הוא כמו תיבת תהודה המגבירה ומעצימה את הקול שלו, או במקרה זה- את נוכחותו. דבר קיומו של האתר והמוצר או השירות שהוא מציע צובר תאוצה, בין השאר ואולי בעיקר הודות לשיח המתפתח סביבו ברשתות החברתיות בכלל ובפייסבוק בפרט. אנשים הנחשפים אליו משתפים חברים, מדברים על זה, שולחים קישור אליו, מצייצם עליו בטוויטר.

אתר אפקטיבי הוא אתר שיש בו סרטון (האפקט החזותי לא רק מרשים, במקרים שבהם נדרש הסבר על אודות מוצר ואופן השימוש בו, יש לכך חשיבות מכרעת) יכול לקבל חיים נוספים, חדשים, ביוטיוב.

דברים שחשוב לדעת בנושא כתיבת תוכן לאתרים:

  1. התוכן צריך להתבסס על מידע עובדתי. עליו להיות מקורי. עליו לעורר סקרנות ועניין בקורא, לתת לו תחושה שבאתר מוצע לו מוצר או שירות שיענו אל צורך, ישפרו את איכות החיים ויעניקו לו ערך מוסף.
  2. חשוב לצמצם את תוכן המאמר או ההסבר לנושא אחד בלבד.
  3. חשוב שהנושא שעל אודותיו דן המאמר יופיע בכותרת בראשית ולפחות באחת מכותרות המשנה. חשוב ביותר שהוא יכלול מלת מפתח או מלות מפתח אחדות שמי שמחפש אתר, מוצר או שירות בנושא מסוים כגון (כתיבת תוכן לאתרים, מנעולן, הובלות) יגיע אל האתר שלכם, הממוקם במקומות הראשונים בגוגל. השימוש במלות מפתח צריך להיות מושכל; יש לציין אותן פעמים אחדות בטקסט ולשלבן בו באופן טבעי, שלא יעכב את שטף הקריאה.
  4. אשמח לכתוב עבורכם תוכן מקורי, מעניין ובעיקר- אפקטיבי לאתרכם, תוכן המותאם באופן מיטבי למטרות האתר ולצרכי בעליו, תוכן מעניין ובעיקר- מניע לפעולה, מגביר את התנועה באתר, מסייע באופן ניכר להגדלת כמות הגולשים בכלל והלקוחות בפרט ומניב לכם תשואה יפה.
  5. בהצלחה!

מגוון אתרים שכתבתי להם

נגישות