כתיבת נאום יו”ר לעובדי מפעל

כתיבת נאום יו"ר לעובדי מפעל

כתיבת נאום יו”ר לעובדי מפעל

לאבירם ועדי, למשפחת ינאי, עובדים יקרים ואורחים נכבדים

השקת קווי ייצור חדשים, אשר פותחו בטכנולוגיה מקומית, ייחודית וייעודית לצרכי המפעל שלכם, רב סל, על ידי מחלקת המחקר והפיתוח שלו היא הזדמנות לברך אתכם.

מפעל רב סל מייצר לא רק מוצר שימושי אלא מוצר חיוני ונדרש מאין כמוהו. רק בחורף האחרון נוכחנו כולנו בנזקים העצומים שעלולות לגרום שקיות ניילון חד פעמיות שעפו ברוח, סתמו מרזבים וגרמו להצפות במקומות שונים בארץ.

המעבר לשימוש בשקיות אל בד שאתם מייצרים כאן יהווה תרומה חשובה לאיכות הסביבה. הוא יקל על הצרכנים. הוא יאפשר לכם להגדיל את כושר הייצור ויעודד ויאתגר אתכם להמשיך לפתח מוצרים נוספים.

אני קורא מכאן לשר לאיכות הסביבה, אבי גבאי, אשר היה אמור להיות כאן היום, ליישם לאלתר את החוק שהתקבל על מעבר לשימוש בשקיות אל בד.

אני קורא לממשלה להטיל מכסים כבדים יותר על יבוא כדי לעודד ייצור מקומי ולאפשר תחרות בתנאים שוויוניים והוגנים.

המפעל שלכם אשר כל תהליך התכנון והייצור שלו הוא על טהרת הכחול לבן, מפעל  מייצא את התוצרת לשווקים שונים בחו”ל, מעסיק עובדים מהפריפריה,  יהודים, מוסלמים וצ’רקסים, ראוי לא רק לכל שבח והוקרה אלא לסיוע, לעידוד צמיחה ולתמיכה- שלא מגיעה לכם בחסד אלא בזכות.

כמו כל מי שמברך אתכם היום גם אני מתברך וגאה בכם. אני מאחל לכם שתשכילו להמשיך בתנופת פיתוח, ייצור ושיווק בארץ ולחו”ל. שהשקיות החזקות והיפות שלכם יחדרו ויחלחלו אל רשתות השיווק הגדולות ואל השוק הפרטי והמוסדי כאחד. אני מאחל לכם שהם יהיו מוצר קבוע- שימושי, מועיל ונוח – בכל בית אב בישראל.

עלו והצליחו!נגישות