ברכת יום הולדת לבעל האהוב

ברכת יום הולדת לבעל האהוב

ברכת יום הולדת לבעל האהוב

יום הולדת הוא הזדמנות רשמית, מרגשת וחגיגית, להביע בפני האדם הקרוב והיקר לנו את רגשותינו כלפיו, את הערכתנו והוקרתנו, או, בתמצית- את אהבתנו. אני מודה על הזכות לעשות זאת כאן ועכשיו, לעיניך ולאוזניך, בעלי היקר והאהוב.

זכות, כבוד ועונג נפלו בחלקי לחלוק אתך את חיי ולבנות אתך זוגיות יפה וחזקה ובית חם ואוהב- קן משפחתי חם.

אני מודה לך על חיים משותפים שכל יום בהם הוא שיעור. שיעור על אודות נתינה, התחשבות, פשרה וויתור. שיעור על המהות ועל המשמעות של חיים משותפים. שיעור על אודות  הקשר ההדוק שבין נתינה לקבלה. שיעור על כל מה שחשוב ויקר בחיים.

כתב המשורר " גם למראה נושן יש רגע של הולדת". גם אנחנו, המבוגרים, נותרים, עמוק בפנים, ילדים קטנים המתגרשים בכל יום הולדת, גם כאשר אובדים לנו תום הילדות הראשוני ואולי גם משהו מהאמונה באדם. ובכל זאת, כאשר אנחנו מציינים את יום הולדתך ה___ אני חשה כי זה הרגע. זו ההולדת. הולדתו של טעם של פעם, טעם הראשוניות, כשפגשתי בך בראשונה ומשהו בי אמר לי כי זה האיש שאתו ארצה לחלוק את חיי. אין לי מלים לתאר ולהודות עד כה נכון בחר הלב עד כמה עמוק ומשמעותי הוא הקשר, עד כמה יפה וטובה היא הזוגיות, עד כמה חמה ותומכת היא המשפחה.

מאחלת לך, בעלי היקר, שהחיים ימשיכו להאיר לך פנים ותמשיך ליהנות מכל הטוב והיפה שהם מזמנים לך בשפע ובנדיבות. שתמשיך לחוש נאהב ויקר לאוהביך בכלל ולי( סליחה על האנוכיות) בפרט.

הגעת לבשלוּת המאפשרת לך להביט לאחור בסיפוק  ולפנים בתקווה כי "הדרך עודנה נפקח לאורך" כמאמר המשורר ודברים רבים חדשים, מרגשים ומפתיעים צפויים לך במהלכה.

גילית לי עולמות. סללת לי דרכים. פתחת לי אופקים. העשרת את חיי והעצמת אותם. וכמו שכבר אמרתי- לימדת אותי שיעורים חשובים ומהותיים לחיים באופן שבו אתה רואה ומנתח דברים; בגישתך המאופקת, השקולה והסבלנית; באופטימיות ובאהבת האדם שבך; ביכולת להתגבר על קשיים; ויותר מכל ומעל לכול- באהבה שלך שתמיד יש בה חום וחמלה ונחמה במידה ובשיעור בלתי נדלים.

____ היקר,

יום ההולדת הוא יום שכולו שלך, כולו למענך. לא כל יום הוא יום הולדת אבל בכל יום נולדים בתוכנו דברים חדשים. אני מאחלת לך עד 120 שנים טובות ויפות שבהן מדי יום תוכל להגשים ולממש חלומות ולהרגיש כמה רחוק וכמה עמוק אפשר להגיע בכוחה של אהבה.

מזל טוב ועד 120 כ- 20.נגישות